Federaţia Română de Footstar
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bre..pune titlu de minim 3...ca poate vreau un topic cu sex..sau mai stiu eu ce..si nu pot sa il creez.

3 participanți

In jos

Bre..pune titlu de minim 3...ca poate vreau un topic cu sex..sau mai stiu eu ce..si nu pot sa il creez. Empty Bre..pune titlu de minim 3...ca poate vreau un topic cu sex..sau mai stiu eu ce..si nu pot sa il creez.

Mesaj Scris de Vasilica Cancea Vin Aug 21, 2009 6:57 am

Sa va vad ce propuneri imi faceti pt Nesimtirea..si totodata pt echipamentul nationalei..ca ma gandeam sa il schimbam putin. Pt Nesimtirea va las imaginatia sa zboare..dar vreau tot ceva portocaliu..iar pt NT...sa nu fie galben culoarea principala.

Astept...dar nu prea mult..ca ma supar Very Happy

Vasilica Cancea
Moderator

Numarul mesajelor : 54
Data de inscriere : 17/08/2009

Sus In jos

Bre..pune titlu de minim 3...ca poate vreau un topic cu sex..sau mai stiu eu ce..si nu pot sa il creez. Empty Re: Bre..pune titlu de minim 3...ca poate vreau un topic cu sex..sau mai stiu eu ce..si nu pot sa il creez.

Mesaj Scris de Erich Dobreanu Sam Aug 22, 2009 5:36 am

supara-te cheers
Erich Dobreanu
Erich Dobreanu
Newbie
Newbie

Numarul mesajelor : 81
Data de inscriere : 17/08/2009
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Bre..pune titlu de minim 3...ca poate vreau un topic cu sex..sau mai stiu eu ce..si nu pot sa il creez. Empty Re: Bre..pune titlu de minim 3...ca poate vreau un topic cu sex..sau mai stiu eu ce..si nu pot sa il creez.

Mesaj Scris de pantelica Mier Aug 26, 2009 1:43 am

puneti capul lu dobreanu..ca si asa are fata de logo lol!
pantelica
pantelica
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 217
Data de inscriere : 17/08/2009
Varsta : 33
Localizare : Curtea de Arges

http://www.e-imagini.net

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum